EPF1AM102F12OTPO
Extended
Manufacturer
Yunxing
MFR.Part #
EPF1AM102F12OTPO
JLCPCB Part #
C2841679
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 10V 12mm 8000hrs@105℃ 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS