EGS2GM1R5E09OTMVZC
Extended
Manufacturer
Yunxing
MFR.Part #
EGS2GM1R5E09OTMVZC
JLCPCB Part #
C2891875
Package
Plugin,D6.3xL9mm
Description
-40℃~+105℃ 1.5uF 3000hrs@105℃ 400V 6.3mm 9mm ±20% 插件,D6.3xL9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS