EGF2CM100E09CTCVZC-L=2.7
Extended
Manufacturer
Yunxing
MFR.Part #
EGF2CM100E09CTCVZC-L=2.7
JLCPCB Part #
C2903519
Package
Plugin,D6.3xL9mm
Description
-40℃~+105℃ 10uF 160V 3000hrs@105℃ 6.3mm 9mm ±20% 插件,D6.3xL9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS