EGE1HM470E12OTMVZC
Extended
Manufacturer
Yunxing
MFR.Part #
EGE1HM470E12OTMVZC
JLCPCB Part #
C2891878
Package
Plugin,D6.3xL12mm
Description
-40℃~+105℃ 12mm 47uF 5000hrs@105℃ 50V 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS