EG22WM470L26OTMO
MFR.Part #
EG22WM470L26OTMO
JLCPCB Part #
C2841612
Package
Plugin,D16xL26mm
Description
-40℃~+105℃ 16mm 26mm 3000hrs@105℃ 450V 47uF ±20% 插件,D16xL26mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS