EG22GM2R2E09OTMO
MFR.Part #
EG22GM2R2E09OTMO
JLCPCB Part #
C2841640
Package
Plugin,D6.3xL9mm
Description
-40℃~+105℃ 2.2uF 3000hrs@105℃ 400V 6.3mm 9mm ±20% 插件,D6.3xL9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS