EG22DM100F12OTMO
MFR.Part #
EG22DM100F12OTMO
JLCPCB Part #
C2841607
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-40℃~+105℃ 10uF 12mm 200V 3000hrs@105℃ 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS