ECH2WM2R2F12OTZO
MFR.Part #
ECH2WM2R2F12OTZO
JLCPCB Part #
C882074
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-40℃~+105℃ 12000hrs@105℃ 12mm 2.2uF 450V 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS