ECH2WM120G17OTZO
Extended
Manufacturer
Yunxing
MFR.Part #
ECH2WM120G17OTZO
JLCPCB Part #
C882072
Package
Plugin,D10xL17mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 12000hrs@105℃ 12uF 17mm 450V ±20% 插件,D10xL17mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS