ECH2HM4R7G14OTZO
Extended
Manufacturer
Yunxing
MFR.Part #
ECH2HM4R7G14OTZO
JLCPCB Part #
C784538
Package
Plugin,D10xL14mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 12000hrs@105℃ 14mm 4.7uF 500V ±20% 插件,D10xL14mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS