ECH2HM150J21OTZO
Extended
Manufacturer
Yunxing
MFR.Part #
ECH2HM150J21OTZO
JLCPCB Part #
C882079
Package
Plugin,D12xL21mm
Description
-40℃~+105℃ 12000hrs@105℃ 12mm 15uF 21mm 500V ±20% 插件,D12xL21mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS