ECH2GM3R3E09OTZO
MFR.Part #
ECH2GM3R3E09OTZO
JLCPCB Part #
C882069
Package
Plugin,D6.3xL9mm
Description
-40℃~+105℃ 12000hrs@105℃ 3.3uF 400V 6.3mm 9mm ±20% 插件,D6.3xL9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS