ECH2GM220W17OTZO
MFR.Part #
ECH2GM220W17OTZO
JLCPCB Part #
C882067
Package
Plugin,D12.5xL17mm
Description
-40℃~+105℃ 12.5mm 12000hrs@105℃ 17mm 22uF 400V ±20% 插件,D12.5xL17mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS