ECH2GM220G20OTZO
MFR.Part #
ECH2GM220G20OTZO
JLCPCB Part #
C784527
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 12000hrs@105℃ 20mm 22uF 400V ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS