ECH2GM150G17OTZO
MFR.Part #
ECH2GM150G17OTZO
JLCPCB Part #
C784520
Package
Plugin,D10xL17mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 12000hrs@105℃ 15uF 17mm 400V ±20% 插件,D10xL17mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS