ECH2GM100G12OTZO
Extended
Manufacturer
Yunxing
MFR.Part #
ECH2GM100G12OTZO
JLCPCB Part #
C784408
Package
Plugin,D10xL12mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 10uF 12000hrs@105℃ 12mm 400V ±20% 插件,D10xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS