ECH1HM220E09OTZO
Extended
Manufacturer
Yunxing
MFR.Part #
ECH1HM220E09OTZO
JLCPCB Part #
C783490
Package
Plugin,D6.3xL9mm
Description
-40℃~+105℃ 12000hrs@105℃ 22uF 50V 6.3mm 9mm ±20% 插件,D6.3xL9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS