ECH1CM101D11OTZVZC
Extended
Manufacturer
Yunxing
MFR.Part #
ECH1CM101D11OTZVZC
JLCPCB Part #
C2940324
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-40℃~+130℃ 100uF 11mm 12000hrs@105℃ 16V 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS