ECH1BM820F12OTZO
Extended
Manufacturer
Yunxing
MFR.Part #
ECH1BM820F12OTZO
JLCPCB Part #
C783492
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-40℃~+105℃ 12000hrs@105℃ 12mm 80V 82uF 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS