ECG2WM470L26OTBO
MFR.Part #
ECG2WM470L26OTBO
JLCPCB Part #
C2841600
Package
Plugin,D16xL26mm
Description
-40℃~+105℃ 16mm 26mm 450V 47uF 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D16xL26mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS