ECG2GM8R2G17CTBVZC-L=3.5
MFR.Part #
ECG2GM8R2G17CTBVZC-L=3.5
JLCPCB Part #
C2895085
Package
Plugin,D10xL17mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 17mm 400V 8.2uF 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D10xL17mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS