ECG2GM2R2E09OTBO
MFR.Part #
ECG2GM2R2E09OTBO
JLCPCB Part #
C525475
Package
Plugin,D6.3xL9mm
Description
2.2uF 2.5mm 400V 6.3mm 70mA@100kHz 8000hrs@105℃ 9mm ±20% 插件,D6.3xL9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS