ECG2GM180G20OTBO
MFR.Part #
ECG2GM180G20OTBO
JLCPCB Part #
C525450
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
10mm 18uF 20mm 280mA@100kHz 400V 5mm 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS