ECG2GM120G17OTBO
MFR.Part #
ECG2GM120G17OTBO
JLCPCB Part #
C711632
Package
Plugin,D10xL17mm
Description
10mm 12uF 17mm 400V 5mm 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D10xL17mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS