ECG2GM100G17OTB0
MFR.Part #
ECG2GM100G17OTB0
JLCPCB Part #
C525448
Package
Plugin,D10xL17mm
Description
10mm 10uF 17mm 245mA@100kHz 400V 5mm 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D10xL17mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS