ECG2GM010E12OTBO
Extended
Manufacturer
Yunxing
MFR.Part #
ECG2GM010E12OTBO
JLCPCB Part #
C525467
Package
Plugin,D6.3xL12mm
Description
12mm 1uF 2.5mm 400V 6.3mm 60mA@100kHz 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D6.3xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS