ECG2CM8R2E12OTBO
MFR.Part #
ECG2CM8R2E12OTBO
JLCPCB Part #
C525472
Package
Plugin,D6.3xL12mm
Description
12mm 160V 2.5mm 6.3mm 8.2uF 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D6.3xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS