ECG1KM680G17OTBVZC
MFR.Part #
ECG1KM680G17OTBVZC
JLCPCB Part #
C2888228
Package
Plugin,D10xL17mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 10mm 17mm 68uF 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D10xL17mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS