ECG1KM470F16CTBVZC-L=4
MFR.Part #
ECG1KM470F16CTBVZC-L=4
JLCPCB Part #
C2891895
Package
Plugin,D8xL16mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 16mm 47uF 8000hrs@105℃ 8mm ±20% 插件,D8xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS