ECG1BM820G12OTBVZC
MFR.Part #
ECG1BM820G12OTBVZC
JLCPCB Part #
C2914394
Package
Plugin,D10xL12mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 12mm 8000hrs@105℃ 80V 82uF ±20% 插件,D10xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS