ECF1KM470F14OTPO
MFR.Part #
ECF1KM470F14OTPO
JLCPCB Part #
C783499
Package
Plugin,D8xL14mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 14mm 47uF 6000hrs@105℃ 8mm ±20% 插件,D8xL14mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS