ECF1KM221K21OTPO
MFR.Part #
ECF1KM221K21OTPO
JLCPCB Part #
C2841501
Package
Plugin,D13xL21mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 13mm 21mm 220uF 6000hrs@105℃ ±20% 插件,D13xL21mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS