ECF1KM220E09CTPVZC-L=8
MFR.Part #
ECF1KM220E09CTPVZC-L=8
JLCPCB Part #
C2940243
Package
Plugin,D6.3xL9mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 22uF 6.3mm 6000hrs@105℃ 9mm ±20% 插件,D6.3xL9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS