ECF1JM101F12OTPO
MFR.Part #
ECF1JM101F12OTPO
JLCPCB Part #
C783505
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-40℃~+105℃ 100uF 12mm 6000hrs@105℃ 63V 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS