ECF1HM470E12OTPO
MFR.Part #
ECF1HM470E12OTPO
JLCPCB Part #
C783441
Package
Plugin,D6.3xL12mm
Description
-40℃~+105℃ 12mm 47uF 50V 6.3mm 6000hrs@105℃ ±20% 插件,D6.3xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS