ECF1HM182M27OTPO
MFR.Part #
ECF1HM182M27OTPO
JLCPCB Part #
C2841523
Package
Plugin,D18xL27mm
Description
-40℃~+105℃ 1800uF 18mm 27mm 50V 6000hrs@105℃ ±20% 插件,D18xL27mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS