ECF1EM101E12OTPO
MFR.Part #
ECF1EM101E12OTPO
JLCPCB Part #
C783506
Package
Plugin,D6.3xL12mm
Description
-40℃~+105℃ 100uF 12mm 25V 6.3mm 6000hrs@105℃ ±20% 插件,D6.3xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS