ECF1BM471K25OTPO
MFR.Part #
ECF1BM471K25OTPO
JLCPCB Part #
C2841507
Package
Plugin,D13xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 13mm 25mm 470uF 6000hrs@105℃ 80V ±20% 插件,D13xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS