ECF1AM221E12OTPO
Extended
Manufacturer
Yunxing
MFR.Part #
ECF1AM221E12OTPO
JLCPCB Part #
C882059
Package
Plugin,D6.3xL12mm
Description
-40℃~+105℃ 10V 12mm 220uF 6.3mm 6000hrs@105℃ ±20% 插件,D6.3xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS