ECE2GM6R8F12OTPO
MFR.Part #
ECE2GM6R8F12OTPO
JLCPCB Part #
C22395155
Package
Plugin,D8.2xL12.5mm
Description
-40℃~+105℃ 12.5mm 400V 6.8uF 6000hrs@105℃ 8.2mm ±20% Plugin,D8.2xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS