ECB2GM5R2G20OTYVZC
Extended
Manufacturer
Yunxing
MFR.Part #
ECB2GM5R2G20OTYVZC
JLCPCB Part #
C2888309
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 10mm 20mm 400V 5.2uF ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS