EC31HM681W20OTLO
Extended
Manufacturer
Yunxing
MFR.Part #
EC31HM681W20OTLO
JLCPCB Part #
C2841581
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 12.5mm 20mm 4000hrs@105℃ 50V 680uF ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS