WAFER-VH3.96-11PLT-W1-P
Extended
Manufacturer
Yuandi
MFR.Part #
WAFER-VH3.96-11PLT-W1-P
JLCPCB Part #
C22448440
Package
SMD,P=3.96mm
Description
-25℃~+85℃ 1 11 11P 1x11P 250V 3.96mm 7A Brass LCP Surface Mount,Vertical Tin UL94V-0 SMD,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS