WAFER-TJC8-2.54-6PZZ
Extended
Manufacturer
Yuandi
MFR.Part #
WAFER-TJC8-2.54-6PZZ
JLCPCB Part #
C32710579
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x6P 2.54mm 250V 3A 6 6P Brass PA66 Through Hole Tin Plugin,P=2.54mm Wire To Board Connector ROHS