WAFER-TJC8-2.54-10PZZ
Extended
Manufacturer
Yuandi
MFR.Part #
WAFER-TJC8-2.54-10PZZ
JLCPCB Part #
C32710581
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-25℃~+85℃ 1 10 10P 1x10P 2.54mm 250V 3A Brass PA66 Through Hole Tin Plugin,P=2.54mm Wire To Board Connector ROHS