WAFER-TJC8-2.54-10PWZ
Extended
Manufacturer
Yuandi
MFR.Part #
WAFER-TJC8-2.54-10PWZ
JLCPCB Part #
C32710587
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-25℃~+85℃ 1 10 10P 1x10P 2.54mm 250V 3A Brass PA66 Right Angle Tin Push-Pull,P=2.54mm Wire To Board Connector ROHS