WAFER-MX1.25-9PZZ-C22-9T
Extended
Manufacturer
Yuandi
MFR.Part #
WAFER-MX1.25-9PZZ-C22-9T
JLCPCB Part #
C32713119
Package
Plugin,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 125V 1A 1x9P 9 9P Brass PA9T Through Hole Tin Plugin,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS