WAFER-MX1.25-6PWZ-C22-9T
Extended
Manufacturer
Yuandi
MFR.Part #
WAFER-MX1.25-6PWZ-C22-9T
JLCPCB Part #
C32713131
Package
Push-Pull,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 125V 1A 1x6P 6 6P Brass PA9T Right Angle Tin Push-Pull,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS