WAFER-MX1.25-14PLT-W1-P
Extended
Manufacturer
Yuandi
MFR.Part #
WAFER-MX1.25-14PLT-W1-P
JLCPCB Part #
C22448272
Package
SMD,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 125V 14 14P 1A 1x14P Brass LCP Surface Mount,Vertical Tin UL94V-0 SMD,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS