WAFER-MX1.25-13PLT-W1-P
Extended
Manufacturer
Yuandi
MFR.Part #
WAFER-MX1.25-13PLT-W1-P
JLCPCB Part #
C22448271
Package
SMD,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 125V 13 13P 1A 1x13P Brass LCP Surface Mount,Vertical Tin UL94V-0 SMD,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS